Mazowieckie Kadry III Sektora w Płońsku

Starostwo Powiatowe w Płońsku i Fundacja Obserwatorium zapraszają przedstawicielki i przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu płońskiego i okolic, a w szczególności osoby realizujące działania społeczno-kulturalne, do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Pozyskiwanie funduszy”, w ramach projektu „Mazowieckie Kadry III Sektora – Spersonalizowany program podnoszenia kompetencji pracowników i współpracowników organizacji pozarządowych”.

KIEDY?
20.11.2020, godz. 16:30 – 20:00

GDZIE?
Platforma Zoom
Link do spotkania otrzymają Państwo drogą mailową na adres podany podczas zapisu.

ZAPISY: https://forms.gle/89aAUvTsHseL3Gvh6
Liczba miejsc ograniczona!

PROWADZENIE
Karol Wittels

Webinarium na temat pozyskiwania funduszy jest drugim z kolei szkoleniem dla organizacji pozarządowych z powiatu płońskiego. 15 października odbyło się spotkanie poświęcone zarządzaniu projektem. O tym, jak ważny jest zróżnicowany zespół, jak analizować ryzyko w projektach, jak dzielić zadania (i nie tylko), mówił Karol Wittels. A oto migawki ze szkolenia:

Szkolenia są współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Mazowieckie Kadry III Sektora – Spersonalizowany program podnoszenia kompetencji pracowników i współpracowników organizacji pozarządowych”. Organizatorami są Starostwo Powiatowe w Płońsku i Fundacja Obserwatorium.