Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kulturalny Marketing 3

26 czerwca 2018, godz. 12:00 - 17:00

Zapraszamy na trzecie i czwarte spotkanie z cyklu „Kulturalny Marketing”, które poprowadzą Beata Dubiel-Stawska i Magda Sadura.

Słowo od ekspertek:

Instytucje i organizacje kultury działają w niezwykle konkurencyjnym środowisku. Walczymy o czas, uwagę, zainteresowanie, uczucia i pieniądze ludzi, których uznajemy za ważnych dla nas, naszych programów, działań i idei. Obawiamy się mówić o zarządzaniu, marketingu, byciu korporacją, pracy projektowej, systemach informatycznych, generowaniu zysków, działalności gospodarczej.

Podczas warsztatów otwarcie i bez lęku porozmawiamy o tym, jak działać profesjonalnie i efektywnie mimo ograniczeń finansowych, organizacyjnych i mentalnych. Pokażemy, jak na co dzień skutecznie wykorzystywać procesy i narzędzia stosowane od lat z powodzeniem na świecie.

Warsztaty będą również okazją do wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą, ale też przyjrzenia się naszym umiejętnościom, kreatywności oraz zdolności do systemowego działania. W konsekwencji – niewłaściwe nawyki spróbujemy zastąpić nowymi.

Podczas warsztatów wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania:

  • Jaką marką jest moja organizacja, instytucja?
  • Jak budowanie głębokich i trwałych relacji z odbiorcami wpływa na markę?
  • Co mogę zmienić? Na co zmienić? Jaką mam motywację, żeby to zrobić?
  • Z kim konkurować i czy w ogóle warto konkurować?

Prowadząc warsztaty, korzystamy z wiedzy i doświadczeń zebranych podczas pracy w europejskim projekcie ADESTE (Audience Development Skills and Trainning in Europe).

Szczegóły

Data:
26 czerwca 2018
Czas:
12:00 - 17:00

Miejsce

Fundacja Obserwatorium
ul. Kredytowa 6 m 22
Warszawa, Poland

9 thoughts on “Kulturalny Marketing 3

Dodaj komentarz