Mazowiecki Konwent Animatorów Kultury – trzecia edycja

Wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury „Amfiteatr” i Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu, Forum Kultury Mazowsze i Mazowieckim Instytutem Kultury z przyjemnością zapraszamy na 3. Mazowiecki Konwent Animatorów Kultury oraz otwarcie Programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021: Mazowieckie”.

Gdzie i kiedy się widzimy?
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu
ul. Mikołaja Kopernika 1, 26-600 Radom
26-28 września 2019 roku

W programie m.in. otwarcie Programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021: Mazowieckie”, uroczyste podpisanie Samorządowej Karty dla Kultury przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, duży wybór warsztatów, tematyczne wizyty studyjne, imprezy integracyjne w CSW „Elektrownia” i MOK „Amfiteatr” w Radomiu, a także wieczorny spacer po mieście – niepowtarzalna okazja, by zwiedzić, poznać i poczuć Radom „trzech kultur”, PRL-u czy radomskich restauratorów.

Mazowiecki Konwent Animatorów Kultury to wydarzenie adresowane do osób zajmujących się animacją kultury oraz edukacją kulturalną, a jego celem jest spotkanie i integracja środowiska animatorów kultury oraz pracowników edukacji kulturalnej pracujących w instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych, szkołach, a także osób będących niezależnymi liderami życia lokalnego, artystów z zacięciem społecznikowskim i wszystkich tych, którym bliskie są zagadnienia animacji kultury.

Szczegóły: www.konwent-animatorow.pl

Zapraszamy!